Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature | Oil-control |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Male |
| Brand Name | Disaar |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| place of origin | Guangzhou |
| brand | Image beauty |
| Product Specifications | Cleanser 500ml |
| shelf life | 3 years |
| Degree of foaming | Foam Cleansing |
| net content | 500ml/g |
Instock
There are no reviews yet.