Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.179 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20220006 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | KOJIC ACID & TURMERIC MOUSSE CLEANSER |
| Model Number | KOJIC ACID & TURMERIC MOUSSE CLEANSER |
| NET WT | 100ml |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | lakerain |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
| Feature 1 | Gentle cleansing |
| Feature 2 | turmeric extract |
| Feature 3 | kojic acid |
| Feature 4 | quick foaming |
| Feature 5 | brightening skin |
| Feature 6 | Moisturize |
| Feature 7 | Soothing and anti-inflammatory |
Instock
There are no reviews yet.