Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | YG20170506 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Salicylic acid |
| Model Number | YLJ230630 |
| NET WT | 100g |
| Feature | Acne Treatment |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | BIOAOUA |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.