Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 202212269871 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Vitamin C, Peony Root Extract |
| Model Number | vitamin c Facial cleaning |
| NET WT | 100 ml |
| Feature | Face Cleaning, Mild and non-irritating |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | JellyPrim |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | 202305 |
| Item Type | Cleanser |
| Function | Deep Cleaning |
| Effect | Brightening, Moisturizing |
| Shelf Life: | 3 Years |
Instock
There are no reviews yet.