Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 80 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 50 cm |
| Model Number | BG-A1110 |
| Warning | aviod sharp |
| Type | Tent |
| Features | INFLATABLE, Foldable |
| Material | Cloth, Oxford cloth |
| Brand Name | BingoQiMO |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Customized | if you want personlized design, please contact me! |
| Color | as photo show or Customized |
| Size | 10x8x5M or Customized |
| Payment term | T/T & Western Union |
| Air blower | 110V/220V CE/UL |
| Accessories | Blower, packing bag, sand bag, ropes |
| Application | inflatable Bulldog tunnel for party/event/wedding |
Instock
There are no reviews yet.