Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 2 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | HE47239 |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Model Number | GZE169 |
| NET WT | 60g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Female |
| Brand Name | GZE |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 YEARS |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.