Instock
| Weight | 0.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Water, glycerin, nicotinamide, trehalose, etc |
| NET WT | 100g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Fonce |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Guangdong Manlon cosmetics Co., LTD |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
| Usage method | Apply appropriate amount of this product to palm, add a small amount of water with both hands to make a delicate foam, apply to the whole face gently massage for a while, then rinse off with water. |
| Matters needing attention | 1. This product is for external use only; 2, please put the baby can not take anywhere to avoid ingestion; 3, accidentally into the eyes, please wash immediately with water; 4. Please stop using if there are abnormal conditions such as allergies. |
Instock
There are no reviews yet.