Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Turmeric, Vitamin C |
| Model Number | Organic Turmeric Toner |
| NET WT | 100ml |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | AILKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| Suitable skin type | Oily, Combination, Dry, Normal |
| Shelf life | 36 months |
| Suitable Age | Any age |
| Features | Refreshing, Easy To Be Absorbed |
| Benefit | Reduce Acne, Hydration, Brightening |
Instock
There are no reviews yet.