Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| NET WT | 150g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Disaar |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.