Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 45 cm |
| Model Number | BG-M0259 |
| Warning | Avoid sharp |
| Type | Tent |
| Features | Foldable |
| Material | Cloth, Oxford cloth |
| Brand Name | BingoQiMO |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Size | 4×1.6×1.6 Meters |
| Blower | 110V/220V |
| Accessories | Blower, ropes, sandbags, repair kits, carrying bag |
| Shipping way | By air, by sea, by express delivery |
Instock
There are no reviews yet.