Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 50 cm |
| Model Number | QD-TW01 |
| Type | Tent, Tent |
| Features | Foldable, INFLATABLE |
| Material | PVC, PVC |
| Brand Name | qinda inflatable |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Size | 20X10X5m/customized |
| Feature | Inflatable, Waterproof, etc |
| Color | Clear, White, etc |
| Accessories | repair kit+CE/UL air pump |
| Warranty | 2 years |
| Occassion | Swimming pool |
Instock
There are no reviews yet.