Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.391 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Face Wash Foam |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Anti-Acne |
| Model Number | Brighten Skin |
| NET WT | 100ml |
| Feature | Oil-control |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Jaysuing |
| Shelf Life | 3 Years |
| Distributor/Importer | Face Cleanser |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| Date of Manufacture | Acne Removal |
| Manufacturer | Blackheads Remove |
| Brand | Jaysuing |
| Feature 1 | Cleansing Foam |
| Feature 2 | Tea Tree Acne Treatment |
| Feature 3 | Fade Acne Marks |
| Feature 4 | Face Wash Cream |
| Feature 5 | Hydrating Facial Cleanser |
| Feature 6 | Face Wash Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.