Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Model Number | LQ24092303 |
| NET WT | 100ml |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| shelf life | 3 years |
| Cosmetic efficacy | Moisturize, control oil, soften skin, remove blackheads |
| net content | 100ml/g |
| Category | Cleansing Soap/facial cleanser/cleansing milk |
Instock
There are no reviews yet.