Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.346 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plant |
| Model Number | Face Cleaning Pads |
| NET WT | 55pcs |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Hoygi |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| Date of Manufacture | New |
| Manufacturer | Hoygi |
| Specifications | 112g/224g/448g |
| Shelf life | 3 Years |
| Feature 1 | Face Wash Cleanser |
| Feature 2 | Turmeric Cleansing Pads |
| Feature 3 | Facial Cleansing Soap |
| Feature 4 | Oil Control |
| Feature 5 | Shrink Pore |
| Feature 6 | Turmeric Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.