Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Niacinamide Centella Asiatica Leaf Extract |
| Model Number | QY97929 |
| NET WT | 50g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Male |
| Brand Name | LAIKOU |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 5 years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.