Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 × 50 cm |
| Model Number | BG-T0312 |
| Warning | avoid sharp |
| Type | Tent |
| Features | Foldable, INFLATABLE |
| Material | Cloth, Oxford cloth+PVC |
| Brand Name | BingoQiMO |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Air blower | 110V/220V |
| Accessories | 2 blowers, repair kit, sandbags, ropes, carrying bag |
| Size | 3.6X2.9X2.5 Meters |
| Package | In carry bag and carton |
Instock
There are no reviews yet.