Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Banana amino acid Facial cleanser |
| GZZZ | YGZWBZ, YGZWBZ |
| Certification | GZZZ, GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Banana amino acid |
| Model Number | Whitening Skin Care Face Wash |
| NET WT | 60g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | LUXURYTO |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | China |
| Distributor/Importer | China |
| Date of Manufacture | 2024 |
| Shelf Life | Three years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.