Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.312 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Deep Cleansing |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Face Cleaning |
| NET WT | 60ml/120ml/180ml |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | EELHOE |
| Distributor/Importer | Mild Formula |
| Date of Manufacture | Skin Care |
| Shelf Life | 3 Years |
| Item Type | Cleanser |
| Feature 1 | Gentle Cleanser |
| Feature 2 | Skin Even Tone |
| Feature 3 | Pores Remove |
| Feature 4 | Lightening Melanin |
| Feature 5 | Long Lasting Moisturizing Dryness Skin |
| Feature 6 | Skin Soothing |
| Feature 7 | Makeup Remove |
Instock
There are no reviews yet.