Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2021007657 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Multi-effect hydrating facial cleanser |
| Model Number | LK98407 |
| NET WT | 50g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | LAIKOU |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 yeras |
| Item Type | Cleanser |
| Features | Whitening Gel facial cleanser black dots remove ance mark |
| Effect | pimple remover pores refining |
| Advantage | whitening facial cleanser Improve Acnes Blackheads |
Instock
There are no reviews yet.