Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.367 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Hyaluronic Acid |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Skin Care |
| NET WT | 100g/200g/300g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | EELHOE |
| Distributor/Importer | Deep Face Cleansing |
| Date of Manufacture | Face Freshing |
| Shelf Life | 3 Years |
| Item Type | Cleanser |
| Feature 1 | Remove Impurities |
| Feature 2 | Prevent Skin Dryness |
| Feature 3 | Maintain Skin Moisture |
| Feature 4 | A-cne Removal |
| Feature 5 | Remove Black S-pots |
| Feature 6 | Shrink Pores |
Instock
There are no reviews yet.