Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2019021803 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Snail Mucus Extract |
| Model Number | PM6861 |
| NET WT | 100g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Disaar |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.