Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | cleaning |
| Model Number | comfortable |
| NET WT | 100g |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Amino acid cleanser |
| Distributor/Importer | Amino acid cleanser |
| Date of Manufacture | smooth |
| Shelf Life | three years |
Instock
There are no reviews yet.