Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| NET WT | 100ml |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.