Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20229141136 |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Sorbitol propylene glycol Stearic acid Cocamidopropyl betaine Sodium c |
| Model Number | VG-MB069 |
| NET WT | 100g |
| Feature | Acne Treatment |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | VIBRANT GLAMOUR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Net Weight | 3.5FL.OZ/100g |
| Shelf life | 3 years |
| Suitable skin | Suitable for all kind of skin |
| Storage | Store in a dry place at room temperature or hanging storage |
Instock
There are no reviews yet.