Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 23 × 1 cm |
| Certification | CPNP, GZZZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 3 years |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Model Number | 3 years |
| NET WT | 120g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Female |
| Brand Name | OUSHUFEI |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | 20200074 |
| Distributor/Importer | 20200074 |
| Date of Manufacture | 20230809 |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
| Feature 1 | korean fashion |
| Feature 2 | Massager for face |
| Feature 3 | korean make up |
| Feature 4 | whitening cream |
| Feature 5 | Facial scrub |
| Feature 6 | Remover blackheads |
| Feature 7 | Foundation cream for face |
| Feature 8 | Whitening cream |
| Feature 9 | Facial soap |
| Feature 10 | skin care products |
| Feature 11 | Acne |
| Feature 12 | skincare |
| Feature 13 | skin care korean |
| Feature 14 | korean skin care products |
| Feature 15 | beauty health |
Instock
There are no reviews yet.