Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 202209021442 |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | WaterGlycerinNicotinamideSaccharoseSorbitolCocamidopropyl BetaineRopyl |
| Model Number | VG-MB003 |
| NET WT | 100g |
| Feature | Whitening |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | VIBRANT GLAMOUR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Net Weight | 100g/3.53fl.oz |
| Shelf life | 3 years |
| Suitable skin | For all skin types especially oily skinneutral skincombination skin |
| Storage | Store in a dry place at room temperature or hanging storage |
Instock
There are no reviews yet.