Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit, One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA, CHINA |
| NET WT | 50ml |
| Feature | Face Cleaning, Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser, Facial Cleanser |
| Gender | Female, Female |
| Item Type | Cleanser |
| Brand Name | jaysuing, jaysuing |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.