Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.222 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 4 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Face Wash Scrub Gel |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plant |
| Model Number | Eelhope Facial Cleanser Gel |
| NET WT | 80ml |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Eelhope |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Cleansing Pores |
| Distributor/Importer | Face Washing Products |
| Date of Manufacture | New |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.