Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20200005 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Aloe Vera |
| Model Number | Aloe Vera Moisturizing Massage Cleansing Foam |
| NET WT | 120g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Guangzhou Oubo Cosmetics Co., Ltd |
| Distributor/Importer | Guangzhou Yihong Trading Co., Ltd |
| Date of Manufacture | Latest Production Date |
| Shelf Life | 3 Years, 3 Years |
| Item Type | Cleanser |
| Skin Care Products | Face Cleanser Foam |
| Aloe Vera Cleansing Mousse | Deep Cleaning Oil Control Moisturizing |
| Effect | Control Oil, Shrink Pores, Hydrate, brighten skin tone, Deep Cleansing, and Soften Skin |
Instock
There are no reviews yet.