Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2020014822 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Vitamin C&Turmeric |
| Model Number | Turmeric Clay Mask |
| NET WT | 100g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | lakerain |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
| Feature 1 | Silky smooth texture |
| Feature 2 | Easy to spread |
| Feature 3 | Deep Cleaning |
| Feature 4 | Brightening |
| Feature 5 | Hydrating |
| Feature 6 | Reducing the Appearance of Pores |
| Feature 7 | Dark Spots |
Instock
There are no reviews yet.