Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 2022375781 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Model Number | BQ23080305 |
| NET WT | 100ml |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.