Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BG-A1143, BG-A1143 |
| Warning | Avoid Sharp Objects, Avoid Sharp Objects |
| Type | Tent, Inflatable Tent/Tunnel |
| Features | INFLATABLE |
| Material | Cloth, Oxford fabric |
| Brand Name | BingoQiMO, Bingo |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Size | 3x3M or Customized |
| Color | According To The Sample or Customized |
| MOQ | 1pc |
| Accessories | Blower, Ropes, Sand Bags, Packing Bag, Repair Kit |
| Air Blower | 110V/220V CE/UL |
| Shipping Way | By Sea.By Air.By Express. |
| Payment Term | T/T, Western Union, Alipay |
| Usage | Event, Party, Display, Decoration, Advertising and so on. |
Instock
There are no reviews yet.