Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.463 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Mouisture, Skin Tightening, Facial Clean, Anti-Acne, Anti Wrinkle, Whitening |
| Power Source | Rechargeable Battery, USB Charger |
| Standard Voltage | 110V, 220V, 240V, 100V, 110V(不含)-220V(不含) |
| Place of Origin | China |
| Size | 63*63*122cm |
| Model Number | ENM-853 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | Vancostar |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, pse, FCC, CE |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.