Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Anti Wrinkle |
| Power Source | None Electric |
| Type | Eye Masks |
| Size | 19.5cm*5cm |
| Model Number | Eye Masks |
| Manufacturing Process | Hand Made |
| Material | RESIN |
| Brand Name | MceHKF |
| Origin | Mainland China |
| Applicable situations 5 | Wear cosmetic lenses make up for a long time |
| Applicable situations 3 | For a long time to learn |
| Applicable situations 1 | For a long time with your eyes without relax |
| support | dropshiping wholeslae |
| Cold | Refrigerate for 3060 minutes or freeze 15 minutes |
| Applicable situations 2 | Drving in the spirit of tight |
| Applicable situations 4 | Computer TV and mobile phone radiation |
Instock
There are no reviews yet.