Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | vibration massage |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Anti Wrinkle, Lifting |
| Power Source | USB CABLE, Rechargeable Battery, Electric, USB Charger |
| Standard Voltage | 110V(不含)-220V(不含) |
| Place of Origin | CN |
| Type | faceSlimming Massager |
| Model Number | RF Cavitation Slimming Massager |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | ABS+PC |
| Brand Name | miitina |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Working volt | 3.7V |
| Power Supply | USB Charging |
| Face Shaping Treatment | Skin Tightening |
Instock
There are no reviews yet.