Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 5 cm |
| Type | Nose Bridge Lifting Shaper |
| Size | 8*5.3*2.7 cm |
| Model Number | Silicone Nose Up Improve Clip |
| Manufacturing Process | Hand Made |
| Material | silicone |
| Brand Name | YHCTEC |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Function 1 | nose reducer |
| Function 2 | nose bridge reshaper |
| Function 3 | nose reshaping corrector |
| Function 4 | nose slimming tools |
| Function 5 | face shaping tool |
| Function 6 | nose shape improve tools |
| Function 7 | metal frame nose shaper |
| Function 8 | nose up clip |
| Function 9 | nose straightening |
| Function 10 | nose straightener |
Instock
There are no reviews yet.