Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Anti-Acne, Blemish Removal, Anti Wrinkle |
| Power Source | Electric, us, EU, UK, AU |
| Place of Origin | CHINA |
| Size | Electrotherapy Wand Glass |
| Type | Face Washing Brush |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | ABS+Glass |
| Brand Name | KEMOKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, pse, KC, FCC, CE, CCC |
| Number of Pieces | COMBO |
| Power | 10W |
| Light Color | Red/Purple |
| Application | Face, Hair, Body |
| Product Name | High Frequency Facial Wand With LCD Screen |
| Intensity Of the Output | 9 Levels |
| Vibration Frequency | 2.2 Million times/second |
| Feature1 | Face Massager |
| Feature2 | Neon Remove |
| Feature3 | Acne Tool |
| Feature4 | Hair Care |
| Feature5 | Skin Care |
| Hot sales countries | Korea, Thailand, Spain, France, Brazil, United States, Chile and so on |
Instock
There are no reviews yet.