Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 30 × 19 cm |
| Working Principle | RF, Ultrasound Wave |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Tightening, Whitening |
| Power Source | Electric, us, EU, UK, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Place of Origin | CHINA |
| Size | 40*27*17cm |
| Type | Hot Cold Electroporation Beauty Machine |
| Model Number | SC-001 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | vilnason |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Name | Hot Cold Electroporation Beauty Machine |
| Temperature | cold -10℃, hot 40℃ |
| Rated voltage | 110V-220V |
| Power | 50W |
| Output frequency | 40.68HZ-50HZ |
| Feature1 | Portable Cool Hot |
| Feature2 | Electroporation Cryotherapy |
| Feature3 | Skin Tightening |
| Feature4 | Facial Electroporation Machine |
| Feature5 | Skin Cooling |
| Feature6 | Beauty Device |
Instock
There are no reviews yet.