Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Working Principle | WARM, cold |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Anti Wrinkle, Lifting |
| Power Source | USB CABLE |
| Place of Origin | China |
| Size | 18.7*11.5cm |
| Type | Facial cooling ice globes, Stainless steel massage ice ball |
| Model Number | ANKY098 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Metal |
| Brand Name | Chainer |
| Origin | Mainland China |
| Feature 01 | Magic Cool eye Roller Ball |
| Feature 02 | Face neck massage, antiaging |
| Feature 03 | Improve elasticity and tighten skin firmness |
| Feature 04 | Boost blood flow |
| Feature 05 | Improve acne eliminate fatigue |
| Feature 06 | Eliminate fine lines and puffiness. |
| What you get | 2 massage cryo globes: 14.5*4 cm |
| Dropshipping/Wholesale | Support |
| Name | Multi-Function Beauty Equipment |
| Weight | 250g |
Instock
There are no reviews yet.