Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB CABLE |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SWZ |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Model Number | BDA67017 |
| Product name | hair scalp Air brush gun cordless portable air brush |
| Feed Type | Gravity |
| Working Pressure | 18~21PSI |
| Nozzle Dia | 0.2-0.5mm |
| Air Flow | more than 6L/min |
| Charge Time | 2-3hours |
| Using Time When Full Charge | more than 50minutes |
| Cup capacity | 5CC/7CC/20cc/40CC optional |
| package weight | 0.75kg |
| package size | 18.6*21.6*5.7cm |
Instock
There are no reviews yet.