Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 49 cm |
| Model Number | BG-A0995-2 |
| Warning | avoid sharp |
| Type | Tent |
| Features | INFLATABLE |
| Material | Cloth, oxford nylon cloth |
| Brand Name | BingoQiMO |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, UL |
| Name | Free shipping digital printed inflatable 4 legs spider tent |
| Air blower | 110V/220V CE/UL |
| Size | 6X3M |
| customized | yes |
| Usage | Event, party, rental |
| Accessories | repair kits, ropes, blower, sandbags, packing bag |
Instock
There are no reviews yet.