Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.848 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 7 cm |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Anti-Acne, Blemish Removal, Anti Wrinkle |
| Power Source | Electric |
| Size | 30*20*7cm |
| Type | skin care |
| Model Number | skin care |
| Material | FIBERGLASS |
| Brand Name | DARSONVAL |
| Origin | Mainland China |
| feature | d'arsonval |
| feature 1 | high frequency |
| feature 2 | high frequency wand |
| feature 3 | high frequency |
| feature 4 | d'arsonval machine |
| feature 5 | high frequency facial machine |
Instock
There are no reviews yet.