Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | EMS, Ultrasound Wave, vibration massage |
| Function | Anti Wrinkle, Lifting |
| Power Source | Electric |
| Standard Voltage | 110V(不含)-220V(不含) |
| Type | EMS Micro Current Vibration Face Massage |
| Size | 14*18.3*6.6cm |
| Model Number | EMS Micro Current Vibration Face Massage |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | KEMOKO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, FCC, RoHS, KC, weee |
| Number of Pieces | One Unit |
| Charging Method | USB Charger |
| Feature 1 | EMS Face Massager Tool |
| Feature 2 | Face Lift Tool |
| Feature 3 | Face Slimming |
| Feature 4 | V Face Chin Lift Massager |
Instock
There are no reviews yet.