Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | LED |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Blemish Removal, Skin Rejuvenation, Facial Clean, Dead Skin Removal, Anti-acne, Blemish Removal, Anti-Acne, Blemish Removal |
| Power Source | Electric, us, EU, UK, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | PAQIN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Physiotherapy Instrument, Physiotherapy Instrument, Rehabilitation Physiotherapy |
| Treatment | Psoriasis Treatment, Vitiligo Treatment, Phototherapy Psoriasis Vitiligo |
| Power | 9W |
| Irradiated area | 48CM2 |
Instock
There are no reviews yet.