Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 6 cm |
| Function | Anti Wrinkle, Lifting |
| Power Source | Electric |
| Type | Home Use Beauty Appliance |
| Model Number | 1098 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Metal |
| Brand Name | newvisage |
| Origin | Mainland China |
| Item | in 1 Skin Care Device Radio Frequency Anti Wrinkle |
| Color | Silver & Black |
| Technology | EMS, RF Skin Firming and Photon Rejuvenation |
| Power Type | Non-rechargeable |
| Input Voltage | AC100~240V/ 50~60Hz |
| Apply Part | Eye Part, Face, Neck and Body |
| Function 1 | EMS Skin |
| Function 2 | Radio Frequency Skin Lifting |
| Function 3 | LED Photontherapy Skin Care |
| Packing Size | 21*15*6cm |
| G.W. | 0.58 |
Instock
There are no reviews yet.