Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Working Principle | LED, Ultrasound Wave |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Facial Clean, Skin Tightening, Skin Rejuvenation, Dead Skin Removal, Skin Mouisture, Anti-Acne, Blemish Removal, Anti Wrinkle, Whitening |
| Power Source | USB Charger |
| Standard Voltage | 110V, 240V, 100V, 220V, 110V(不含)-220V(不含) |
| Place of Origin | China |
| Type | Blackhead Remover |
| Size | 6.8 x 1.3 x 1.3 inches |
| Model Number | Super micro bubble beauty instrument |
| Manufacturing Process | Hand Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Power Mode | USB Charging |
| Operating Voltage | ≤36V |
| Battery Properties | Rechargeable Battery |
| Rechargeable Battery | Lithium Battery-Polymer |
| Item ID | LA15985 |
Instock
There are no reviews yet.