Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | EMS, WARM, vibration massage |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | ABS |
| Brand Name | PASTSKY |
| Origin | Mainland China |
| Charging voltage | 5v-1A |
| Rated power | 4W |
| Rated voltage | 3.7v |
| Battery capacity | 600mAh |
| Charging time | 3 hours |
| Use time | 4 hours |
| Features 1 | EMS Face Lifting Massager Anti Wrinkle Firming Facial Massager |
| Features 2 | V-Face Lift Device Microcurrent Remover Double Chin Skin Care |
| Features 3 | Vibration Chin-Up V Face Massager |
| Features 4 | for Face EMS Facial Lifter Beauty Device |
| Features 5 | Double Chin Remover V-Line Up Facelift Shaper Belt |
| Features 6 | Ems Face Massager V-Face Double Chin Reducer |
| Features 7 | Face Shape Facial Lifting Machine |
| Features 8 | Chin Slimmer Skin Tightening Care Beauty Device |
Instock
There are no reviews yet.