Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Mouisture, Skin Tightening, Facial Clean, Dead Skin Removal, Anti-Acne, Anti Wrinkle, Whitening |
| Power Source | USB Charger |
| Standard Voltage | 110V, 220V, 240V, 100V, 110V(不含)-220V(不含) |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Metal |
| Brand Name | kuanyew |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Type | Mini Spray Gun |
| Feature 1 | Portable Airbrush |
| Feature 2 | Airbrush Paint Spray Gun |
| Feature 3 | Airbrush Paint |
| Feature 4 | Spray Gun Paint |
| Feature 5 | Airbrush With Compressor |
| Feature 6 | Nano Fog Mist Sprayer |
| Feature 7 | Air Compressor Airbrush For Manicure |
| Feature 8 | Air Compressor Airbrush For Handiwork |
| Feature 9 | Air Compressor Airbrush For Painting |
| Feature 10 | Air Compressor Airbrush For Makeup |
| Feature 11 | Face Water Mist |
| Feature 12 | Tattoo Airbrush |
Instock
There are no reviews yet.