Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | EMS, vibration massage |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Mouisture, Skin Tightening, Facial Clean, Anti Wrinkle, Lifting |
| Power Source | USB Charger |
| Place of Origin | CN |
| Size | 180*75*85mm |
| Model Number | 3D Roller V Face Lifting Massager |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Metal |
| Brand Name | KEMOKO |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, pse, KC, GS, FCC, CE, CCC |
| Function 1 | EMS Vibration Massage Roller |
| Function 2 | Face Lifting Roller |
| Function 3 | Skin Tightening Massage Roller |
| Function 4 | Body Slimming Roller |
| Function 5 | Muscle Relaxing Roller |
| Function 6 | Chin V-Line Firming Roller Massager |
| Function 7 | Body Shaping Roller Massager |
Instock
There are no reviews yet.