Instock
| Weight | 14.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 57 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Power Source | Electric, us, EU, UK, AU, japanese, KOREAN |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Place of Origin | China |
| Size | 64*57*60.5CM 14.6KG |
| Manufacturing Process | Hand Made |
| Material | ABS |
| Brand Name | LINGKUN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | UL, RoHS, pse, PSB, KC, GS, FCC, ETL, CE, CCC |
| Product Name | Skin Analyzer-A6 |
| Pixel | Industrial grade 36 Million pixel |
| Spectrum | RGB white light, Positive polarized light, Negative polarized light; Wood's light; uV light;Red light; Brown light; Mixed light |
| Shading Method | Semi-open |
| Function 1 | Acne Analysis |
| Function 2 | Pigmentation Analysis |
| Function 3 | Skin Wrinkle Analysis |
| Treatment Area | Face, Eyes, Nose |
| Contact information | WhatsApp 86 18520229619 |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| Acceptable | OEM/ODM |
| Warranty | 1 Year |
| Certificate | CE |
| Package Size | 64*57*60.5CM 14.6KG |
Instock
There are no reviews yet.